Wizyta w NowBrow - czyli nitkowanie brwi w pigułce

1 now brow czy nitkowanie brwi boli jak wygląda nitkowanie brwi opinie zabieg jak wystylizować brwi jak brwi bez wosku i pęsety

Aloha chłopcy i dziewczęta! full-width

Bawełniana nitka — tyle narzędzi wystarczy, by wyczarować idealny kształt brwi. O wiele więcej umiejętności trzeba jednak i wprawy, by cały proces przeprowadzić w kilka minut. Ja miałam szczęście — natrafiłam na utalentowaną Natalię, która sprawiła, że moja pierwsza wizyta w NowBrow na pewno nie będzie ostatnią! Precz pęsetko — nitkowanie brwi jest o wiele lepsze!

Brwi zawsze traktowałam po macoszemu. Nigdy nie przejmowałam się nimi na tyle, by regularnie poddawać się torturom skubania. Nie lubię tego do tego stopnia, że na samą myśl robi mi się słabo i zawsze odciągam tę chwilę do maksimum. Kiedy więc zdecydowałam się podjąć wyzwanie, jakie postawiła mi ekipa NowBrow — szłam tam ze ściśniętym gardłem. Na miejscu miałam wrażenie, że przy pierwszym uczuciu bólu ucieknę niczym Joe'y z F.R.I.E.N.D.S z jedną wymuskaną brwią, a z drugą żyjącą własnym życiem. Na szczęście nie było tak źle. NowBrow to miejsce, gdzie znajdziecie specjalistów w swojej dziedzinie. Nie jest to kolejny salon kosmetyczny, w którym zrobicie wszystko — to miejsce, gdzie z Waszych Brwi wydobyte zostanie całe ich piękno. Sami zdziwicie się, jak wielka jest ta mała zmiana!

Jeśli boicie się bólu, nie lubicie skubania brwi i nie przepadacie za tego typu zabiegami, muszę Was uprzedzić, że:

 • W NowBrow panuje cudowna atmosfera! Natalia, która się mną zajęła, tak cudownie odwróciła moją uwagę rozmową, że zanim się spostrzegłam — brwi były idealnie wyrównane!


 • Zabieg przy użyciu nici jest niezwykle higieniczny — raz użyty fragment nici ląduje w koszu, a Wy nie musicie martwić się, czy sprzęt został zdezynfekowany.


 • Włoski "wykręcane" są wraz z cebulką, co sprawia, że efekt utrzymuje się (oczywiście w zależności od predyspozycji) nawet do 1,5 miesiąca!


 • W NowBrow pracują profesjonaliści, którzy nie tylko idealnie dobiorą Wam kształt brwi do Waszej twarzy, ale także podpowiedzą, jaki będzie najlepszy ich kolor! Nadal jednak nad wszystkim panujecie — zanim rozpocznie się nitkowanie, zobaczycie biały obrys wokół Waszych brwi, który pozwoli Wam na określenie czy ich docelowy kształt jest w Waszym guście!


 • Sam proces wydaje mi się być o wiele bardziej znośny niż skubanie pojedynczych brwi. Przede wszystkim dlatego, że przy użyciu nici "wykręcane" są całe linie włosków. Nitkowanie trwa więc kilka minut, co także wpływa na mniejsze odczuwanie bólu. Oczywiście są miejsca, w których proces jest boleśniejszy i zdarzy się uronić przy nim łzę. Jest to jednak naturalna reakcja i z każdym kolejnym zabiegiem nitkowanie będzie tylko przyjemniejsze!


 • Po nitkowaniu czeka Was masaż! Szczerze przyznam, że chyba nigdy nie słyszałam nawet o masażu brwi! Jest to bardzo przyjemny moment, po którym dokonywany jest makijaż brwi, zakrycie ewentualnego zaczerwienienia i voilà! Jesteście posiadaczkami brwi niczym z okładki magazynu!


Nitkowanie to metoda, która naprawdę przypadła mi do gustu i już chyba nigdy nie sięgnę po pęsetkę. Dodatkowo w salonach NowBrow możecie zakupić  produkty, na których pracują styliści. Dostępny olejek, a także pomady do brwi w wielu odcieniach. Z tych ostatnich miałam okazję korzystać już  wcześniej i szczerze mogę je Wam polecić! Podsumowując, wizyta w NowBrow będzie idealną decyzją dla wszystkich, którzy szukają alternatywnych rozwiązań dla pęsety lub wosku. Ja z pewnością  pojawię się na ich fotelu jeszcze nie raz!

2 nitkowanie brwi nitka bawełniana do nitkowania cena jakość opinia czy warto czy boli

3 kosmetyki nowbrow łódź pomady do brwi balsam olejek rycynowy łódź salon now brow kiedy czynne opinia jakość

6 bawełniana nitka do nitkowania brwi cena jak nitkować brwi nowbrow łódź cena opinie jakość

8 nitkowanie brwi przed i po jak wygląda cena jakość opinie recenzja nowbrow łódź wigury salon stylizacja brwi łódź

7 salon now brow łódź opinie recenzje cena nitkowanie brwi czy boliSalon Now Brow znajdziecie pod 3 adresami:

 • Łódź, Wigury 9
 • Łódź, Manufaktura
 • Łódź, Galeria Łódzka8 Comments

 1. To nitkownie to świetny pomysł, ja lubię korzystać z umiejętności specjalistów a takie miejsce poświęcone tylko brwiom musi być na najwyższym poziomie ☺

  OdpowiedzUsuń
 2. Trochè daleko dla mnie, ale bardzo ciekawi mnie ta metoda :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nigdy nie miałam nitkowanych brwi ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Takie nitkowanie brwi by mi się przydało.

  OdpowiedzUsuń
 5. Nigdy nie poddałam się tej metodzie, ale może się skuszę, kiedy znajoma przyjedzie do rodzinnego miasta. Musiałabym mocno zapuścić brwi :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Czekam aż będzie w moim mieście i koniecznie wypróbuję ta metodę ;-)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja kiedyś próbowałam zrobić to samodzielnie. To nie lada wyzwanie! Odpuściłam po kilku minutach. Wymaga to zręczności i odpowiedniej techniki. Podziw dla osób, które zajmują się tym profesjonalnie.

  OdpowiedzUsuń

Cieszę się, że tu jesteś! Będzie mi miło jeśli zostawisz po sobie ślad!
--------------------------------------------------------------------------------------------
⚠️KOMENTARZE ZAWIERAJĄCE LINKI, ADRESY BLOGA LUB REKLAMY NIE BĘDĄ AKCEPTOWANE!⚠️