PRESS DAY W ITALOOPTICAAloha chłopcy i dziewczęta!

Nigdy nie miałam problemu ze wzrokiem - wiele czasu spędzam jednak przed komputerem, a moim ulubionym zajęciem jest czytanie książek, dlatego staram się regularnie badać wzrok i odwiedzać optyka. Nie noszę okularów, ale kilkanaście lat temu kupiłam okulary zerówki ze specjalnym filtrem odbijającym światło padające z monitora. Jestem również zakochana w zerówkach jako dodatkach do stylizacji. Kiedy zostałam zaproszona więc na Press Day w salonie Italooptica w Zgierzu gdzie w ramach akcji czekało na mnie profesjonalne badanie wzroku i przedstawienie najnowszych trendów w tematyce oprawek - nie mogłam odmówić!

Na miejscu spotkaliśmy się w sobotę 19 stycznia, w salonie w Zgierzu przy ul. Długiej 45. Na zebranych czekała fachowa obsługa, która przedstawiła nam najnowsze trendy w dziedzinie oprawek. I tak dowiedziałam się, że nie tylko kształt okularów może zmienić nasz całkowity wygląd. Wiele od tego jak prezentujemy się w danych okularach zależy od materiału z jakiego są wykonane, a także od ich kolorów. Mnie najbardziej pasują okulary z motywami zwierzęcymi, a także te w kolorach czerwonych. Wśród oprawek, królują także te, które nadają całej stylizacji charakteru. Przemiłe Panie doradziły nam także, jakie wzory będą uniwersalne, a które podkreślą np. stylizacje na randkę, do biura czy szaloną imprezę. Prócz tego czekało na nas także wiele ciekawostek. Mogłyśmy przymierzyć okulary, które noszą gwiazdy, a także obejrzeć model noszony przez samego Jamesa Bonda. Dowiedziałam się także, że idealne oprawki nigdy nie będą zasłaniały brwi - i właśnie na to podczas wybierania oprawek należy zwracać mocno uwagę! W między czasie, zostałam zaproszona także do gabinetu gdzie przeprowadzone zostało kompleksowe badanie komputerowe wzroku. Pan Doktor, nie tylko sprawdził jak mój wzrok zachowuje się podczas czytania z daleka i z bliska, ale także jaka jest reakcja moich źrenic na zmieniające się obrazy i kolory. Do badania używane były różnego rodzaju szkła i soczewki, po założeniu których mogłam określić, czy widzę lepiej czy też gorzej. Spotkanie uwieńczyliśmy słodkim poczęstunkiem i szampanem zaserwowanym przez wspaniały catering Lemoniada Bistro. Każdy z nas mógł także zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

Jak wiecie jestem sroką - nie zdziwi Was więc chyba fakt, że wszystkie błyszczące i metalowe oprawki, aż krzyczały do mnie żebym je przymierzyła i zabrała ze sobą do domu. Jako, że jednak podczas badania okazało się, że mam niemal idealny wzrok, a jedyne co można zrobić to lekko wyostrzyć go przy pomocy okularów z odpowiednią soczewką cylindryczną zdecydowałam się na wybranie okularów przeciwsłonecznych. Padło na klasyczny model Ray Ban łączący czerń ze  złotem. Mam nadzieję, że okulary będą długo chroniły mój wzrok przed słońcem, a wszystkim Wam polecam udanie się do salonu Italooptica. Nawet jeśli wydaje się Wam, że nie macie problemu ze wzrokiem warto raz na jakiś czas się przebadać i dokonać korekty wzroku na początkowym etapie powstawania wady. Dodatkowo w salonach w Zgierzu, Łodzi i Głownie czekają na Was kompetentne osoby, które znają się na najnowszych trendach i bez problemu , fachowo dobiorą dla Was okulary idealne! Bo szkoda życia, na nudne okulary! Pamiętajcie o tym!


Zdjęcia: Radosław Śmiałek / @white_collar.pl


Italooptica: Zgierz, ul. Długa 45 | Łódź | Głowno

2 Comments

  1. Wzrok to bardzo ważny zmysł , często zaniedbujemy kontrole bo przecież widzimy dobrze a myślę ze warto robić badania profilaktyczne 😊

    OdpowiedzUsuń
  2. O nie, nie cierpię nosić okularów jakbym musiała je znów nosić (odpukać) to zainwestowałabym w dobre soczewki :D

    OdpowiedzUsuń

Cieszę się, że tu jesteś! Będzie mi miło jeśli zostawisz po sobie ślad!
--------------------------------------------------------------------------------------------
⚠️KOMENTARZE ZAWIERAJĄCE LINKI, ADRESY BLOGA LUB REKLAMY NIE BĘDĄ AKCEPTOWANE!⚠️